Sporthírek

/ 2024.04.16. 20:54:16 |

Férfi röplabda Extraliga - nem sikerült győzni a döntő első meccsén Kaposváron

A címvédő Kaposvár nyerte az első mérkőzést a férfi röplabda Extraliga döntőjében, miután kedden hazai pályán 3-1-re legyőzte a kihívó MÁV Előrét. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc második összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Fino Kaposvár - MÁV Előre Foxconn 3-1 (22, 15, -21, 16)
/ 2024.04.16. 08:34:09 |

Már az első félidő végére eldöntötte a dunaharaszti elleni meccset a DKKA

Nagyon bekezdett a Dávid Kornél KA Dunaharasztin a negyeddöntő második felvonásán. A 4. percben már 11-1-re vezettek Simon Benedekék. Dunaharaszti MTK – Dávid Kornél KA 74-97 (11-25, 9-28, 26-17, 28-27)
/ 2024.04.16. 07:59:03 |

Tóth Balázs és a többiek - számokban a Vidi paksi bravúrgyőzelme

Az Opta statisztikáinak segítségével vizsgálták meg a Vidi játékosainak Paks elleni teljesítményét és meglepő eredmények születtek. Tóth Balázs és Karamoko mellett Sigér, Christensen, Schön és Bese is remek teljesítménnyel rukkolt elő.
/ 2024.04.15. 20:28:54 |

Nehezebb lesz a második meccs - Sopronba látogat az Alba kedden este

A negyeddöntő első meccsét 105-86-ra nyerte az Alba a Sopron ellen, kedden pedig Sopronban lesz a második mérkőzés. Ha ez lenne az utolsó látogatás ebben az évadban Sopronban, akkor az azt jelentené, hogy sikerül nyerni, majd ha pénteken is győz az Alba a fehérvári harmadik meccsen, annak köszönhetően söpréssel lépne a csapat a legjobb négy közé.
/ 2024.04.15. 20:14:49 |

Férfi röplabda Extraliga - A MÁV Előre újra megpróbálja legyőzni a Kaposvárt

Akárcsak tavaly, idén is a címvédő Fino Kaposvár és a MÁV Előre Foxconn vívja a férfi röplabda Extraliga döntőjét, amelynek első találkozója kedden lesz a somogyi vármegyeszékhelyen. A székesfehérvári MÁV Előre a Kaposvárt leszámítva csak a Kazincbarcikától kapott ki - egyszer, idegenben - magyar csapattól a mostani idényben.
A döntő menetrendje a cikkben!
/ 2024.04.15. 14:44:56 |

Ismét lehet tekézni a KÖFÉM-nél a Nyitott Tornatermek-program keretében

Bővültek a Nyitott Tornatermek-program ingyenes sportolási lehetőségei április 15-től, hétfőtől. Ismét lehet tekézni péntekenként a KÖFÉM SC tekecsarnokában, valamint szombatonként és vasárnaponként is lehet mozogni újra, több helyszínen.
/ 2024.04.14. 20:10:39 |

Csattanós válasz hazai pályán a bronzpárharcban

A MÁV Előre Foxconn három szettben legyőzte a BRSE csapatát vasárnap a székesfehérvári VOK Sportcsarnokban, így kiegyenlített az Extraliga bronzérméért zajló párharcban.
MÁV Előre Foxconn – BRSE 3-0 (23, 22, 23)
/ 2024.04.14. 14:22:07 |

IX. Cerbona Fehérvár Félmaraton – három nap, több ezer résztvevő

Ninja pálya és spinning kerékpárok fogadták a hétvégén a Zichy ligetbe érkezőket, vasárnap délelőtt pedig több távon és kategóriában a futóverseny résztvevői is elrajtoltak. Több mint 800-an álltak rajthoz a IX. Cerbona Fehérvár Félmaratonon, ami az első idei sportos hétvégét jelentette programkínálatával Székesfehérváron.
/ 2024.04.13. 21:44:46 |

A Vidi nyerte az ezüstcsatát - győzelem emberhátrányban Pakson

Öt év után győzött Pakson a Vidi, az idegenbeli győzelem a legjobbkor jött, hiszen győzelmével már mindössze egy pont választja el a fehérvári együttest a második helytől. Paksi FC - Fehérvár FC 1-2
/ 2024.04.13. 20:56:23 |

Férfi kosárlabda NB I - Sima Alba Fehérvár siker a negyeddöntő első meccsén

Az Arconic-Alba Fehérvár a papírformát igazolva legyőzte a vendég Sopront a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének szombati nyitányán.
Arconic-Alba Fehérvár - Sopron KC 105-86 (28-25, 24-21, 30-23, 23-17)
/ 2024.04.13. 09:11:50 |

Hazai pályán egyenlíthet a bronzért zajló csatában a MÁV Előre SC

A Női Extraliga harmadik helyéért zajló csatában 0-1-s hátrányba került a MÁV Előre SC-Foxconn csapata a Swietelsky-Békéscsaba ellen. Az alföldi csapat 3-1-es sikere után április 14-én, vasárnap javíthatnak a fehérváriak.
/ 2024.04.12. 21:15:46 |

Mindenki győzött – több mint 400 diák versenyzett az ARAK AKTIV gálán

Ismét az Alba Regia Sportcsarnok adott otthont az ARAK AKTIV alsó tagozatos diákok közötti, döntő gálájának. Az 1. és 4. évfolyam közötti diákok a délelőtt során ügyességi versenyeken mérhették össze erejüket, végül pedig mindenki bajnok lett.
/ 2024.04.11. 21:20:58 |

Hazai pályán egyenlíthet vasárnap a bronzért zajló csatában a MÁV Előre SC

/ 2024.04.10. 10:57:30 |

Pénteken rendezik a 20. ARAK AKTIV gálát az Alba Regia Sportcsarnokban

Tizenkét skola, 112 osztály, 900 alsó tagozatos tanuló vett részt az ARAK AKTIV 2024. tavaszi programjában. A játékos terematlétikai versenyben az iskolák tornatermeiben versenyeztek egymás ellen az 1-4. osztályok csapatai. A kiváló hangulatú fordulókat idén is az AKTIV gála zárja.
/ 2024.04.10. 09:07:20 |

Három évre szerződött Fehérvárra Sebők Balázs válogatott jégkorongozó

Sebők Balázs 14 éves kora óta nem játszott hazai csapatnál, mostantól azonban a székesfehérvári csapatot erősíti - adta hírül a holnapján a Hydro Fehérvár AV19. A válogatott jégkorongozó három évre szerződött a csapathoz.