Sporthírek

/ 2024.04.23. 20:01:16 |

Együtt Előre! – Ingyenes belépés az Extraliga döntő utolsó hazai mérkőzésére

A MÁV Előre Foxconn a szezon legfontosabb csatájára készül a Fino Kaposvár ellen a férfi röplabda Extraliga döntőjében. Az idei szezon utolsó hazai összecsapásán minden kedves szurkolónkra számítaak, ezért a pénteken 17 órakor kezdődő mérkőzésre a belépés ingyenes!
/ 2024.04.23. 08:38:12 |

Kosáresővel fogadta a DK Kosárlabda Akadémia a Veszprémet az elődöntő első meccsén

Száztizenhét pontot dobva került a fehérvári csapat előnybe. A folytatás szerdán.
/ 2024.04.22. 21:07:18 |

Jöhet a negyedik! Elképesztő fordítással szépített a MÁV Előre a döntőben

Kétszettes hátrányból felállva győzte le a MÁV Előre Foxconn a Fino Kaposvárt a férfi röplabda Extraliga döntőjének harmadik mérkőzésén hétfő este Kaposváron. A fehérvári csapat így eltáncolt a szakadék széléről, és hazai pályán egyenlíthet az aranyéremért folyó csatában. Fino Kaposvár – MÁV Előre Foxconn 2-3 (20, 21, -23, -19, -13)
/ 2024.04.22. 11:44:50 |

Enthroners Futball Akadémia - óriási bravúr a tavalyi bajnok ellen a First Field-en!

Két héttel ezelőtt is közel járt az Enthroners Futball Akadémia a győzelemhez a tavalyi döntős ellen, ez most hétvégén össze is jött a csapatnak. Óriási szívvel játszottak a fiúk, az utolsó percig küzdöttek.

/ 2024.04.21. 18:18:43 |

A hajrában veszített pontokat a Vidi a Zalaegerszeg ellen

A 86. percben egyenlített a ZTE a Sóstói Stadionban, de az egy pontnak köszönhetően is feljött a második helyre a Fehérvár FC. A Vidi gólját Tobias Christensen szerezte büntetőből. Fehérvár FC - Zalaegerszegi FC 1-1 (0-0)
/ 2024.04.21. 08:13:00 |

Hazai pályán kapott ki a Váctól az Alba Fehérvár KC

Hazai pályán szenvedett vereséget a Vác csapatától az Alba Fehérvár KC. A fehérvári hölgyek az első félidőben még domináltak, a második félidőben azonban már a Vác kerekedett felül. Alba Fehérvár KC - Praktiker Vác 28-33
/ 2024.04.20. 19:28:46 |

Nincs meg a győzelem - Békéscsabán dől el a bronzérem sorsa

A Swietelsky-Békéscsaba öt szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a női röplabda Extraliga bronzpárharcának negyedik mérkőzésén szombaton a székesfehérvári VOK Sportcsarnokban. A vendégek ezzel egyenlítettek, és kiharcolták, hogy a harmadik helyről Békéscsabán szülessen döntés. MÁV Előre Foxconn – BRSE 2-3 (-21, -22, 22, 23, -9)
/ 2024.04.20. 18:57:02 |

Jégkorongünnep az Alba Aréna nyitóhétvégéjén

Az Alba Aréna péntek esti teltházas megnyitója után szombaton ismét jégkorong-mérkőzésnek adott otthont. A magyar és norvég válogatottak összecsapásán túl a szurkolók elbúcsúzhattak a válogatottól visszavonuló Kóger Dánieltől, Magosi Bálinttól és Szirányi Bencétől. A mérkőzés első szünetében a 2008-as szapporói hősöket köszöntötték.
/ 2024.04.20. 11:06:16 |

Nem csak a meccsre várják a családokat vasárnap a Sóstói Stadionba

Vasárnap 11 órától az NB III-as csapatnak szurkolhatunk, a gyereksarokban pedig a Föld napja alkalmából a Sóstó Látogatóközpont környezetvédelemre oktató játékai várják a drukkereket a 16 órakor kezdődő NB I-es meccs előtt. Az OTP Bank Liga 29. fordulójában vasárnap délután a ZTE FC látogat Sóstóra.
/ 2024.04.19. 20:04:22 |

A Kaposvár nyerte a döntő második mérkőzését

Négy szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a Fino Kaposvár a férfi röplabda Extraliga döntőjének második mérkőzésén Székesfehérváron. A péntek esti összecsapáson a hazai együttes kezdett jobban, végül mégis nagy hátrányba került az aranyéremért folytatott harcban. MÁV Előre Foxconn – Fino Kaposvár 1-3 (17, -21, -19, -13)
/ 2024.04.19. 19:08:41 |

Elődöntős az Alba - magabiztos győzelem a Sopron ellen

Az első félidőben még tartotta magát a Sopron, de a harmadik negyedben eldöntötte a párharcot az Alba, így elsőként került az elődöntőbe. Arconic-Alba Fehérvár – Sopron KC 99-82 (25-21, 18-24, 33-16, 23-21)
/ 2024.04.18. 18:16:55 |

A magyar férfi felnőtt jépkorong-válogatott edzése a székesfehérvári Alba Arénában

Kiss Dávid, a divízió I/A-s világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott másodedzője a mai napig frusztrált a csapat Lengyelországban mutatott játéka és hozzáállása miatt. A bolzanói divízió I/A jégkorong-világbajnokságra készülő válogatott április 18-án Norvégiával játszik felkészülési mérkőzést az Alba Arénában.
/ 2024.04.17. 21:18:16 |

Egyetlen győzelem választja el a MÁV Előre Foxconnt a bronzéremtől

A MÁV Előre Foxconn fordulatos, ötszettes mérkőzésen legyőzte a BRSE csapatát a női röplabda Extraliga bronzpárharcának harmadik mérkőzésén szerda este Békéscsabán. A fehérvári együttes ezzel karnyújtásnyira került a végső sikerhez.
Swietelsky-Békéscsaba – MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 20, 18, -11)
/ 2024.04.16. 21:29:08 |

Győzött az Arconic-Alba Fehérvár a negyeddöntő második meccsén Sopronban

Az Arconic-Alba Fehérvár magabiztos sikert aratott Sopronban a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján, ezzel a Fehérvár 2-0-ás előnybe került. Vojvoda Dávidék Sopronban az első felvonást még hátrányban zárták, de többek között a 33 éves magyar válogatott játékos remek játékának és 33 pontjának köszönhetően végül 19 pontos sikert könyvelhettek el.
Sopron KC - Arconic-Alba Fehérvár 78-97 (23-22, 16-25, 16-27, 23-23)
/ 2024.04.16. 20:54:16 |

Férfi röplabda Extraliga - nem sikerült győzni a döntő első meccsén Kaposváron

A címvédő Kaposvár nyerte az első mérkőzést a férfi röplabda Extraliga döntőjében, miután kedden hazai pályán 3-1-re legyőzte a kihívó MÁV Előrét. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc második összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Fino Kaposvár - MÁV Előre Foxconn 3-1 (22, 15, -21, 16)