Sporthírek

/ 2024.04.19. 20:04:22 |

A Kaposvár nyerte a döntő második mérkőzését

Négy szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a Fino Kaposvár a férfi röplabda Extraliga döntőjének második mérkőzésén Székesfehérváron. A péntek esti összecsapáson a hazai együttes kezdett jobban, végül mégis nagy hátrányba került az aranyéremért folytatott harcban. MÁV Előre Foxconn – Fino Kaposvár 1-3 (17, -21, -19, -13)
/ 2024.04.19. 19:08:41 |

Elődöntős az Alba - magabiztos győzelem a Sopron ellen

Az első félidőben még tartotta magát a Sopron, de a harmadik negyedben eldöntötte a párharcot az Alba, így elsőként került az elődöntőbe. Arconic-Alba Fehérvár – Sopron KC 99-82 (25-21, 18-24, 33-16, 23-21)
/ 2024.04.18. 18:16:55 |

A magyar férfi felnőtt jépkorong-válogatott edzése a székesfehérvári Alba Arénában

Kiss Dávid, a divízió I/A-s világbajnokságra készülő magyar férfi jégkorong-válogatott másodedzője a mai napig frusztrált a csapat Lengyelországban mutatott játéka és hozzáállása miatt. A bolzanói divízió I/A jégkorong-világbajnokságra készülő válogatott április 18-án Norvégiával játszik felkészülési mérkőzést az Alba Arénában.
/ 2024.04.17. 21:18:16 |

Egyetlen győzelem választja el a MÁV Előre Foxconnt a bronzéremtől

A MÁV Előre Foxconn fordulatos, ötszettes mérkőzésen legyőzte a BRSE csapatát a női röplabda Extraliga bronzpárharcának harmadik mérkőzésén szerda este Békéscsabán. A fehérvári együttes ezzel karnyújtásnyira került a végső sikerhez.
Swietelsky-Békéscsaba – MÁV Előre Foxconn 2-3 (-22, -22, 20, 18, -11)
/ 2024.04.16. 21:29:08 |

Győzött az Arconic-Alba Fehérvár a negyeddöntő második meccsén Sopronban

Az Arconic-Alba Fehérvár magabiztos sikert aratott Sopronban a férfi kosárlabda NB I keddi játéknapján, ezzel a Fehérvár 2-0-ás előnybe került. Vojvoda Dávidék Sopronban az első felvonást még hátrányban zárták, de többek között a 33 éves magyar válogatott játékos remek játékának és 33 pontjának köszönhetően végül 19 pontos sikert könyvelhettek el.
Sopron KC - Arconic-Alba Fehérvár 78-97 (23-22, 16-25, 16-27, 23-23)
/ 2024.04.16. 20:54:16 |

Férfi röplabda Extraliga - nem sikerült győzni a döntő első meccsén Kaposváron

A címvédő Kaposvár nyerte az első mérkőzést a férfi röplabda Extraliga döntőjében, miután kedden hazai pályán 3-1-re legyőzte a kihívó MÁV Előrét. Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc második összecsapása pénteken lesz Székesfehérváron.
Fino Kaposvár - MÁV Előre Foxconn 3-1 (22, 15, -21, 16)
/ 2024.04.16. 08:34:09 |

Már az első félidő végére eldöntötte a dunaharaszti elleni meccset a DKKA

Nagyon bekezdett a Dávid Kornél KA Dunaharasztin a negyeddöntő második felvonásán. A 4. percben már 11-1-re vezettek Simon Benedekék. Dunaharaszti MTK – Dávid Kornél KA 74-97 (11-25, 9-28, 26-17, 28-27)
/ 2024.04.16. 07:59:03 |

Tóth Balázs és a többiek - számokban a Vidi paksi bravúrgyőzelme

Az Opta statisztikáinak segítségével vizsgálták meg a Vidi játékosainak Paks elleni teljesítményét és meglepő eredmények születtek. Tóth Balázs és Karamoko mellett Sigér, Christensen, Schön és Bese is remek teljesítménnyel rukkolt elő.
/ 2024.04.15. 20:28:54 |

Nehezebb lesz a második meccs - Sopronba látogat az Alba kedden este

A negyeddöntő első meccsét 105-86-ra nyerte az Alba a Sopron ellen, kedden pedig Sopronban lesz a második mérkőzés. Ha ez lenne az utolsó látogatás ebben az évadban Sopronban, akkor az azt jelentené, hogy sikerül nyerni, majd ha pénteken is győz az Alba a fehérvári harmadik meccsen, annak köszönhetően söpréssel lépne a csapat a legjobb négy közé.
/ 2024.04.15. 20:14:49 |

Férfi röplabda Extraliga - A MÁV Előre újra megpróbálja legyőzni a Kaposvárt

Akárcsak tavaly, idén is a címvédő Fino Kaposvár és a MÁV Előre Foxconn vívja a férfi röplabda Extraliga döntőjét, amelynek első találkozója kedden lesz a somogyi vármegyeszékhelyen. A székesfehérvári MÁV Előre a Kaposvárt leszámítva csak a Kazincbarcikától kapott ki - egyszer, idegenben - magyar csapattól a mostani idényben.
A döntő menetrendje a cikkben!
/ 2024.04.15. 14:44:56 |

Ismét lehet tekézni a KÖFÉM-nél a Nyitott Tornatermek-program keretében

Bővültek a Nyitott Tornatermek-program ingyenes sportolási lehetőségei április 15-től, hétfőtől. Ismét lehet tekézni péntekenként a KÖFÉM SC tekecsarnokában, valamint szombatonként és vasárnaponként is lehet mozogni újra, több helyszínen.
/ 2024.04.14. 20:10:39 |

Csattanós válasz hazai pályán a bronzpárharcban

A MÁV Előre Foxconn három szettben legyőzte a BRSE csapatát vasárnap a székesfehérvári VOK Sportcsarnokban, így kiegyenlített az Extraliga bronzérméért zajló párharcban.
MÁV Előre Foxconn – BRSE 3-0 (23, 22, 23)
/ 2024.04.14. 14:22:07 |

IX. Cerbona Fehérvár Félmaraton – három nap, több ezer résztvevő

Ninja pálya és spinning kerékpárok fogadták a hétvégén a Zichy ligetbe érkezőket, vasárnap délelőtt pedig több távon és kategóriában a futóverseny résztvevői is elrajtoltak. Több mint 800-an álltak rajthoz a IX. Cerbona Fehérvár Félmaratonon, ami az első idei sportos hétvégét jelentette programkínálatával Székesfehérváron.
/ 2024.04.13. 21:44:46 |

A Vidi nyerte az ezüstcsatát - győzelem emberhátrányban Pakson

Öt év után győzött Pakson a Vidi, az idegenbeli győzelem a legjobbkor jött, hiszen győzelmével már mindössze egy pont választja el a fehérvári együttest a második helytől. Paksi FC - Fehérvár FC 1-2
/ 2024.04.13. 20:56:23 |

Férfi kosárlabda NB I - Sima Alba Fehérvár siker a negyeddöntő első meccsén

Az Arconic-Alba Fehérvár a papírformát igazolva legyőzte a vendég Sopront a férfi kosárlabda NB I negyeddöntőjének szombati nyitányán.
Arconic-Alba Fehérvár - Sopron KC 105-86 (28-25, 24-21, 30-23, 23-17)