Sporthírek

/ 2024.03.19. 07:46:25 |

Kecskeméti túrával folytatódik a MÁV Előre negyeddöntős párharca

Hazai pályán aratott győzelmét követően kedden Kecskemétre látogat a MÁV Előre Foxconn a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjében. A mérkőzést az M4 Sport és az m4sport.hu kedden 19:30-tól élőben közvetíti.
/ 2024.03.18. 21:51:10 |

A Vadkanok is győztek Kecskeméten - újabb lépés a bajnoki cím felé

Gyönyörű időben, bár hatalmas szélben rendezték a Vadkanok mérkőzését: ezúttal a Neumann-Szekerce csapata fogadta Kecskeméten a fehérvári srácokat.
Neumann-Szekerce - Fehérvár Rugby Club (Vadkanok) 21-38
/ 2024.03.18. 20:57:00 |

Osztrák jégkorongliga - Szélig Viktor: a nagy kép abszolút pozitív

Szélig Viktor, a Hydro Fehérvár AV19 jégkorongcsapatának általános igazgatója szerint nagyon jó szezont zárt az együttes, annak ellenére, hogy nem tudott bejutni az osztrák liga elődöntőjébe. A székesfehérvári gárda az alapszakaszban remekelt, a második helyen zárt, a negyeddöntőben azonban 4-3-ra elveszítette az olasz HC Pustertal Wölfe elleni párharcot.
/ 2024.03.18. 08:50:07 |

Fekete Gergely kvalifikált a májusi kyokushin karate Európa-bajnokságra

Múlt szombaton a magyar bajnokságon elért győzelmének köszönhetően Fekete Gergely kijutott a májusban megrendezésre kerülő Európa-bajnokságra. A székesfehérvári kyokushin karatés magabiztosan győzött, következő célja pedig a kontinensviadal megnyerése.
/ 2024.03.17. 18:43:37 |

Székesfehérvári tenisztorna - Piros Zsombor legyőzője feladta a döntőt

A székesfehérvári ATP Challenger 75-ös verseny egyéni fináléjában a párosban is győztes, a pénteki negyeddöntőben Piros Zsombort búcsúztató francia Titouan Droguet (167.) és a Richard Gasquet-t első fordulóban búcsúztató Chun Hsin Tseng (328.) lépett pályára, teli lelátó előtt.
Ceng - Droguet  4:1-nél Droguet feladta
/ 2024.03.16. 20:35:44 |

MÁV Előre győzelem az Extraliga negyeddöntőjének első mérkőzésén

Győzelemmel debütált a férfi röplabda Extraliga negyeddöntőjében a MÁV Előre Foxconn új argentin vezetőedzője. Omar Pelillo legénysége hazai pályán négy szettben nyert a Kecskeméti RC ellen a párharc első, szombati mérkőzésén. MÁV Előre Foxconn – Kecskeméti RC 3-1 (20, 20, -20, 20)
/ 2024.03.16. 20:08:13 |

Ismét bizonyítottak a székesfehérvári Főnixes gyerekek

Szombaton a BVSC kupán léptek pályára a fehérvári sportegyesület növendékei. Az U7-es korosztályban 6 csapat mérte össze tudását. A Főnix Gold FC megnyerte a tornát, maguk mögé utasították mások mellett a házigazda és a Soroksár csapatát is.
/ 2024.03.16. 19:52:32 |

Christensen találatával győzött a Vidi Kecskeméten és biztos harmadik a tabellán

A harmadik helyen álló Fehérvár 1-0-ra nyert szombaton a Kecskemét otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójában. A következő meccse március 29-én lesz a Vidinek, amikor a Puskás otthonába látogat majd a csapat.
Kecskeméti TE - Fehérvár FC 0-1
/ 2024.03.16. 19:42:11 |

Elúszott az elődöntő - sorsdöntő csatát veszített a Fehérvár AV19

Szombaton az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban dőlt el, hogy a Fehérvár vagy a Pustertal jut-e a négy közé. A két csapat közötti hetedik, sorsdöntő meccsen a Pustertal Wölfe volt az összeszedettebb, a vendégek bírták jobban az idegek csatáját, így a negyeddöntőben búcsúzott a Volán.
Hydro Fehérvár AV19 - HC Pustertal Wölfe 1-4 (0-1,1-2,0-1)
/ 2024.03.16. 19:24:49 |

Magabiztos győzelmet aratott az Arconic-Alba Fehérvár a Debrecen ellen

Esélyeshez méltóan húzta be az Alba a Debrecen elleni meccset, és ezzel továbbra is őrzi veretlenségét hazai pályán. Az Albában ezúttal is Chambers, Roberts, és Dickey volt a húzóember.
Arconic-Alba Fehérvár - DEAC 101-81 (25-17, 21-23, 29-19, 26-22)
/ 2024.03.16. 18:51:10 |

A Vasasé lett az első mérkőzés - nagyot küzdött a MÁV Előre női csapata

A Vasas Óbuda négy szettben legyőzte a MÁV Előre Foxconnt a női röplabda Extraliga elődöntőjének első mérkőzésén szombat délután Budapesten. A fehérvári együttes ígéretesen kezdett, majd nagyot küzdött, de nem tudta tartani a lépést a címvédővel.
Vasas Óbuda – MÁV Előre Foxconn 3-1 (-19, 15, 23, 11)
/ 2024.03.15. 18:28:33 |

Március 15. Utánpótlás Rugby Torna - Meccsekkel ünnepeltek a fehérvári rögbisek

Csodálatos tavaszi időben 15 csapat vett részt a 24. Március 15. Kupa utánpótlás rögbi tornán a Köfém Rögbi pályán. A rögbisek nem csak a szabadságharc évfordulójára emlékeztek, hanem a Magyar Rögbi Szövetség 1990. március 15-én történt megalakulására is. Ez volt az a torna, ahol minden játékos élményt, érmet, míg minden csapat kupát kapott emlékül.
/ 2024.03.14. 12:23:21 |

Szombaton elkezdődik a rájátszás a MÁV Előre SC-Foxconn csapata számára

A MÁV Előre SC férfi röplabdásai március 16-án, szombaton a Kecskemét ellen kezdik meg rájátszást. Az alapszakaszban a fehérváriak magabiztosan végeztek a második helyen, és esélyesként várhatják a negyeddöntőt.
/ 2024.03.14. 09:16:04 |

Szépen csillogó ARAK érmek az U14 és U16 Összetett Bajnokságról

A fedett pályás szezon zárásaként került megrendezésre a legfiatalabbak Összetett Országos Bajnoksága Budapesten. A kétnapos viadalról a négy érem mellett két negyedik és két ötödik hely is született! Az ARAK U14-es csapatai ezüstérmet, egyéniben Molnár Zulejka és Farkas Zalán bronzérmet nyertek!
/ 2024.03.14. 06:34:04 |

Sorsdöntő csata lesz szombaton az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokban

A Hydro Fehérvár AV19 4-2-re kikapott az olasz Pustertal Wölfe otthonában, így a szombati székesfehérvári mérkőzésen dől el, melyik csapat jut el az elődöntőbe az osztrák jégkorongligában.
Pustertal Wölfe (olasz)-Hydro Fehérvár AV19 4-2 (2-0, 1-1, 1-1)